Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5