Movies
Ratings
101
DerangedRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0