Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5