Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
MaidRated ★ 2.0
UnbelievableRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 2.5
Queen of the RingRated ★ 1.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 2.0- My Fair Princess IIIRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5