Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5