Titles you rated
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
The Perfect DateRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0