Titles you rated
One DayRated ★ 4.0
RudyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Object of My AffectionRated ★ 2.5
Emma.Rated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 4.0