Titles you rated
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
Lucid DreamRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MisbehaviorRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
MasterRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5