Titles you rated
The CellRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0