Movies
Ratings
413
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 0.5
To Rome with LoveRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0