Series
Ratings
119
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Splendid DaysRated ★ 4.0
- Sad TemptationRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5