Movies
Ratings
554
Inside MenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5