Movies
Ratings
90
DivergentRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0