Series
Ratings
163
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5