Movies
Ratings
30
3 IdiotsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
SambaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
The 7th DwarfRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0