Movies
Ratings
770
BlindnessRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The TableRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0