Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0