Titles you rated
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 2.0
20th Century WomenRated ★ 5.0
Worlds ApartRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0