Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5