Titles you rated
ShooterRated ★ 5.0
Code Name GeronimoRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0