Series
Ratings
74
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Tower of GodRated ★ 4.0
Pocket MonstersRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon Adventure:Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 3.5