Movies
Ratings
335
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 2.5