Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0