Movies
Ratings
156
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0