Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 1.0
An Urban AllegoryRated ★ 4.0
It's Not MeRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
GertrudRated ★ 4.0
ToniRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 4.0
Sazen Tange and the Pot Worth a Million RyoRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 4.0- Kiarostami at WorkRated ★ 4.0
EurekaRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 3.5
Le SamouraïRated ★ 4.5
A Matter of Life and DeathRated ★ 3.0
India SongRated ★ 3.5
Wife! Be Like a Rose!Rated ★ 3.5
L'AvventuraRated ★ 4.5