Movies
Ratings
1327
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Chernobyl: AbyssRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 3.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0