Movies
Ratings
323
Shutter IslandRated ★ 4.0
Blue SpringRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5