Movies
Ratings
483
I Care a LotRated ★ 4.5
The Sea BeastRated ★ 3.0- Coming to youRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
Something WildRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
My Blind Date with LifeRated ★ 5.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
GretaRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0