Titles you rated
Remarriage & DesiresRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5