Movies
Ratings
132
The ClassicRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0