Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.0