Series
Ratings
100
The 8 ShowRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
Salem's LotRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
GoedamRated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
TitansRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0