Movies
Ratings
79
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
SabrinaRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
PleasantvilleRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 0.5
CubeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5