Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5