Movies
Ratings
100
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Water HorseRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0