Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0