Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Daisy Jones & The SixRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Tracer Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Political FeverRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0