Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0