Movies
Ratings
138
WantedRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0