Titles you rated
Extreme JobRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
MirageRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0