Movies
Ratings
90
About a BoyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0