Movies
Ratings
125
TakenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0