Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kindaichi Shonen no Jikenbo: Kyuuketsuki Densetsu Satsujin JikenRated ★ 3.0
LiveRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0