Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5