Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0