Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hazure Skill "Kinomi Master": Skill no Mi (Tabetara Shinu) wo Mugen ni Taberareru You ni Natta Ken ni TsuiteRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 4.0
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 4.5
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Kaminaki Sekai no Kamisama KatsudouRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Nice Flight!Rated ★ 3.5