Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 0.5
Primal FearRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5