Movies
Ratings
87
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
HulkRated ★ 2.0