Movies
Ratings
493
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5