Movies
Ratings
1253
NightcrawlerRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The InerasableRated ★ 1.5
And While We Were HereRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Before I WakeRated ★ 3.0
The VanishingRated ★ 1.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
ExtractedRated ★ 3.0
Pola XRated ★ 1.5